ODALAR & SUITLER

Hassuites - Muğla'da lüks bir eviniz var.

EXECUTIVE SUIT

Oda büyüklüğü 35m2'dir.

Oda büyüklüğü 35m2'dir. Bu suitte yatma ve oturma alanı bulunmaktadır. Yatak odasında 2 adet tek kişilik yatak, oturma odasında 1 adet kanepe ve istenildiği takdirde ücretsiz beşik / çocuk yatağı mevcuttur. Ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.

DETAYLAR

PRESIDENTIAL SUIT

Oda büyüklüğü 32m2'dir.

Oda büyüklüğü 32m2'dir. Bu suitte yatma ve oturma alanı bulunmaktadır. Yatak odasında 1 adet geniş çift kişilik yatak, oturma odasında 1 adet kanepe ve istenildiği takdirde ücretsiz beşik / çocuk yatağı mevcuttur. Ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.

DETAYLAR

SENIOR SUIT

Oda büyüklüğü 28m2'dir.

Oda büyüklüğü 28m2'dir. Bu suitte yatma ve oturma alanı bulunmaktadır. Yatak odasında 2 adet tek kişilik yatak, oturma odasında 1 adet kanepe ve istenildiği takdirde ücretsiz beşik / çocuk yatağı mevcuttur. Ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.

DETAYLAR

SUPERIOR SUIT

Oda büyüklüğü 30m2'dir.

Oda büyüklüğü 30m2'dir. Bu suitte yatma ve oturma alanı bulunmaktadır. Yatak odasında 2 adet tek kişilik yatak, oturma odasında 1 adet kanepe ve istenildiği takdirde ücretsiz beşik / çocuk yatağı mevcuttur. Ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.

DETAYLAR